O PIKKO Home:
Aby czuć się w swoim domu jak najlepiej, nie jest ważny tylko układ pomieszczeń czy kolor ścian, ale także najróżniejsze elementy wyposażenia. Najlepiej gdy są one zarówno funkcjonalne, jak i estetyczne, dzięki czemu służą do gustownego dekorowania wnętrz i są wygodne w użytku. Mając dostęp do odpowiedniego i szerokiego asortymentu, dużo łatwiej dokonywać śmiałych przemian wyglądu
domowych przestrzeni. Warto pamiętać jednak o tym, że to często detale rzutują na odbiór aranżacji poszczególnych pomieszczeń, stąd o dekoracji domu powinno myśleć się w sposób kompleksowy.

Podobne myśli towarzyszyły nam przed kilku lat, gdy postanowiliśmy stworzyć markę PIKKO, której zadaniem miało być wyszukiwanie i prezentowanie klientom najciekawszych propozycji wnętrzarskich, w tym głównie tekstyliów, udostępnianych przez polskich i zagranicznych producentów. Szybko nawiązaliśmy kontakt z rynkiem tureckim, który słynie z wysokiej jakości dywaników, kocy, obrusów czy kompletów pościeli. Są to trwałe produkty o ciekawym wzornictwie, a do tego dostępne u nas w przystępnych cenach.

Mocno rozglądaliśmy się także na krajowym rynku, nawiązując współpracę z renomowanymi polskimi markami, produkującymi atrakcyjne tekstylia i domowe elementy dekoracyjne. W pewnym momencie postawiliśmy także na wyroby własne typu handmade, takie jak pufy, koce, poduszki czy legowiska dla zwierząt. Mają one bardzo indywidualny charakter, a każdy egzemplarz wykonywany jest z naturalnych materiałów i z dużą dbałością o szczegóły, dzięki czemu powstają niepowtarzalne, ręcznie robione produkty.

Lubimy dzielić się pomysłami i najlepszymi projektami, jakie znajdziemy w dystrybucji lub sami je stworzymy. Podstawą jest dla nas uśmiech klienta, który po trudnym dniu w pracy powinien mieć dostęp do wyselekcjonowanych towarów wysokiej jakości, które zapewnią mu prawdziwą radość z kupowania. Proponujemy tekstylia do salonu, kuchni czy łazienki oraz tysiące drobiazgów oraz estetycznych elementów wyposażenia domu. Każdy z naszych produktów niesie za sobą pewną historię – są to opowieści o komforcie, luksusie, trwałości i funkcjonalności.

Zapraszamy do współpracy – czas ozdobić swój dom unikalnymi dodatkami!

Zapytania i reklamacje mogą być kierowane na adres sklep@pikkohome.com.pl