DOSTAWA BEZ PROBLEMÓW

 

Kupuj wygodnie: od wyboru wymarzonego produktu, aż po jego doręczenie do domu.

Przesyłka gratis przy zamówieniu powyżej 199 zł

 

Możliwości dostawy

Dostawa do domu (InPost, 14 zł)
Twoje wymarzone produkty doręcza firma InPost, która zapewnia bezpieczną przesyłkę zamówienia. Po przekazaniu paczki z naszego magazynu, firma InPost skontaktuje się z Tobą za pośrednictwem wiadomości e-mail z informacją o terminie doręczenia.
Płatność przy odbiorze jest możliwa za dodatkową opłatą 6 złotych (nie można płacić kartą).

Poczta Polska (15 zł)
Skorzystaj ze sprawdzonej firmy! Paczkę dostarczy Twój listonosz lub odbierzesz ją na swojej poczcie, gdzie będzie na Ciebie czekać 7 dni.

O terminie doręczenia poinformujemy Cię wysyłając link do śledzenia paczki.
Płatność przy odbiorze jest możliwa za dodatkową opłatą 8 złotych (nie można płacić kartą).

InPost Paczkomaty (9 zł)

Jeśli zdecydujesz się na Paczkomat, nie będziesz musiał czekać na kuriera. Zamówienie wygodnie odbierzesz po drodze z pracy lub uczelni o dowolnej porze dnia. Po dostarczeniu paczki do wybranego przez Ciebie Paczkomatu, firma InPost prześle Ci e-mail z informacją o czekającej na Ciebie przesyłce i SMS z kodem do Paczkomatu.

Opcje płatności

Za zamówiony towar w sklepie pikkohome.com.pl mogą Państwo zapłacić dokonując przelewu na nasze konto:
Bank: ING Bank Śląski S.A.,  PL 62 1050 1445 1000 0090 3143 2637
PIKKO Sp. z o.o.
Ul. Grodzka 42/1
31-044 Kraków

W tytule przelewu proszę podać : Imię, Nazwisko i numer zamówienia.

ZA POBRANIEM
Opłata za zamówienie dokonywana jest przy odbiorze przesyłki. Pieniądze przekazuje się kurierowi. Wybierając tą formę płatności zamówienie realizowane jest natychmiast po złożeniu zamówienia.

PAYU
Rozliczenia transakcji Kartą Kredytową i e-Przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego Payu (http://www.payu.pl/). Wybór tej formy płatności wymaga opłacenia zamówienia w końcowym procesie składania zamówienia w sklepie. O statusie płatności zarówno Klient jak sklep informowany jest w ciągu kilku minut co maksymalnie skraca czas oczekiwania na realizację zamówienia. W serwisie Payu można dokonać transakcji za pośrednictwem: przelewów bankowych, przelewów transferowych, kart kredytowych ( Visa, MasterCard i wiele innych ). Szczegółowe informacje odnośnie terminu i kosztów dostawy znajdziecie Państwo w regulaminie pod poniższym linkiem: Regulamin